Адміністрація навчального закладу

Береговий Василь Миколайович - директор школи

Характеристика-портрет директора школи

Останнім часом ми неодноразово чуємо вирази “успішний бізнесмен”, “успішний банкір” тощо. Якщо ж цей вираз вжити у значенні “успішний вчитель”, “успішний директор”, то відразу з’являється асоціація із іменем вчителя, директора, сучасного менеджера перспективного навчального закладу – Берегового Василя Миколайовича.

Почав працювати на педагогічній ниві в 1977 році, після навчання на історичному факультеті Полтавського державного педагогічного інституту . У 1989 році педагогічний та учнівський колектив Новоолександрівської школи обрав його директором.
Протягом 23 років Василь Миколайович показав себе здібним адміністратором та організатором, умілим педагогом. Він здатний правильно визначити пріоритетні напрямки розвитку закладу. Директор школи є справжнім генератором ідей. За його ініціативи було започатковано ряд загальношкільних заходів, розроблено концептуальні засади навчально-виховної діяльності закладу, змодельовано інноваційні форми організації навчально-виховного процесу . Дані технології стали незмінним помічником учителя, спростили його роботу, а з іншого – вивели методику викладання на якісно новий рівень ні в якому разі не змінивши її. У школі використовується науковий підхід до реалізації науково-методичної проблеми. Директор впевнений, що успіх навчально-виховного процесу неможливий без активної ролі в ньому батьків. Батьківська рада є активним учасником батьківських конференцій, загально шкільних заходів.
Велике значення Василь Миколайович надає розвитку матеріальної бази школи. На сьогодні у школі є комп’ютерний клас , спортивний зал, їдальня, тренажерна та актова зали, шкільні кабінети, які не тільки відповідають типовим вимогам до шкільних кабінетів, а є справжнім навчальними осередками.
Якщо проаналізувати діяльність його як директора школи, то можна із впевненістю сказати, що він повністю відповідає образу лідера-реформатора.
Успіх його управлінської діяльності зумовлений, насамперед,:
- умінням впливати на людей логікою діяльності;
- харизматичним характером впливу;
- показувати приклад особистої поведінки та роботи;
- умінням залучати до співуправління;
- організацією відносин за принципом «поважаю - розраховую»;
- переслідуванням довгострокових цілей розвитку навчального закладу;
- умінням балансувати між особистою точкою зору та думкою колективу.
Щоб вести до успіху учнівський та педагогічний колективи, необхідно знати складові успіху, вміти визначати і досягати поставлені цілі, постійно самовдосконалюватись як і в мистецтві управління, так і у намаганні поглибити свої знання з психології, педагогіки, сучасних інформаційних технологій. Якщо перерахувати численні відзнаки та грамоти різних рівнів, які отримала директор за свою діяльність, так і колектив загалом, вийде не один десяток. Школа отримувала неодноразове схвалення своїх дій і під час проведення різноманітних педагогічних конкурсів, перевірок, семінарів різних рівнів. Багато років поспіль школа тримає лідерську позицію серед загальноосвітніх закладів району по кількості призерів та переможців учнівських предметних олімпіад, різних акцій та конкурсів

За багаторічну плідну працю на освітянській ниві Василь Миколайович у 1986 році нагороджений орденом «Знак пошани».У 2004 р. отримав Подяку Президента України, старший вчитель, Відмінник освіти України. Займає директор активну життєву позицію: депутат Нововоронцовської районної ради останніх чотирьох скликань, голова постійних комісій(гуманітарної, мандатної). Протягом 16 років - заступник сільського голови
І тому, мабуть, сьогодні Новоолександрівська ЗОШ - дитсадок має позитивний імідж серед громадськості, освітян району, області, високий рейтинг серед учнів, батьківської громадськості. Директор, учитель, методист, порадник… Які багатогранні, унікальні і неповторні наші ролі і як чудово бути директором, на плечах якого тримається дитячий світ.

/Files/images/Новый рисунок (6).png

Швиденко Оксана Миколаївна - заступник директора з навчально-виховної роботи

Лємєшова Тетяна Володимирівна - заступник директора з виховної роботи

/Files/images/Копия DSCF2179.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 3112

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.