/Files/images/IMG_20171013_111509.jpg /Files/images/IMG_20171013_113404.jpg /Files/images/5BMOG9IVVjs.jpg

Військово-патріотичне виховання було і залишається одним із провідних напрямків виховної роботи Новоолександрівської ЗОШ – дитсадка І – ІІІ ст. В останні роки навчальний заклад знаходиться в постійному пошуку нових форм, віддаючи перевагу практичній роботі у вихованні справжніх патріотів нашої держави. 13 жовтня, напередодні Дня захисника України, команда школи взяла участь у обласних змаганнях «Покровський гарт», які проходили в м. Херсоні. Для більшості учасників ці змагання не перші, адже рій «Золота булава» останні два роки представляв район на обласному рівні як переможець районного етапу військово-патріотичної гри «Джура». Добре знають організатори й учасники інших команд беззмінного ройового Дениса Задніпряного, Андрія Карасевича, який мріє стати військовим. Олексій Апостолов та Ігор Мельник – уже не один рік чемпіони району та учасники обласних змагань із кросу та легкої атлетики. Їхня фізична підготовка завжди стає в нагоді в конкурсах, де потрібна сила та витривалість. А от Микита Лємєшев - один із лідерів у інтелектуальних випробуваннях, адже він – призер ІІІ обласного етапу Всеукраїнських олімпіад з історії. Олексій Тимчан мріє продовжити справу свого старшого брата Костянтина, який у 2016 році прийняв присягу на вірність народу України та навчається у військовому закладі. Можливо, здивує усіх те, що на Олену Петрук, невелику тендітну дівчину, команда покладає найбільші надії в розбиранні та складанні бойового автомата. У результаті змагань наша команда виграла конкурс «Відун», була другою у перетягуванні линви та «Пуд солі» (піднімання гирі за 2 хвилини), третьою у складанні автомата і четвертою у конкурсі «Влучний стрілець». За результатами всіх конкурсів Новоолександрівська ЗОШ посіла почесне друге місце, поступившись лише чаплинцям, але випередивши команди Херсона, Нової Каховки та інших районів. Найбільше засмутились юні стрільці, бо ще зовсім недавно, під час фінальних обласних змагань, які проходили у Скадовському районі, були першими з 21 команди і привезли додому золоті медалі переможців. Тому всі учасники сповнені бажання знову наполегливо готуватися до наступних випробувань.

27 жовтня в нашому закладі пройшли заходи з нагоди визволення України від нацистських загарбників, 6 грудня свої вміння покажуть юнаки, а наступні обласні змагання заплановані на січень 2018 року у м. Нова Каховка. Готував команду до змагань Федір Анатолійович Шлапак, показуючи вихованцям свої знання і вміння.

А сьогодні вихованці гуртка «Джура» школи беруть участь в урочистих заходах «Сьогодні джурята – завтра солдати» в м. Херсоні

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 1076

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.